Kursy językowe w 2Can School       

Kursy angielskiego dla dorosłych online

Nasza oferta nauki języka angielskiego dla dorosłych online

Chcesz uczyć się języka angielskiego, a nie masz czasu na uciążliwe dojazdy i stanie w korkach? Interesuje Cię wybór zajęć online? Proponujemy osobom dorosłym nasze lekcje angielskiego na różnych poziomach zaawansowania w wygodnej formie – przez Internet, dzięki czemu nauka języka obcego w domu staje się prostsza i skuteczniejsza! Połączysz się z nami z każdego miejsca na świecie, niezależnie od tego, czy jesteś u siebie, czy w innym regionie Polski, czy na wakacjach za granicą. Kurs angielskiego z lektorem dostosowany do Twoich potrzeb – wybierz 2Can School!

2Can General

To kurs przeznaczony dla osób, które chcą uczyć się języka angielskiego w sposób kompleksowy, przyswajając wszystkie kompetencje językowe po kolei. Wystarczy, że określisz swój poziom – w tym może Ci pomóc nasz test, który znajdziesz w odpowiedniej zakładce. W zależności od wybranego poziomu zaawansowania będziesz miał dostęp do zajęć, na których opanujesz angielski od podstaw lub będziesz kontynuować naukę. Poziom określamy przy pomocy powszechnie uznawanej na całym świecie klasyfikacji A1-C2, gdzie A1 to początkujący, a C2 to zaawansowany i umożliwiający swobodną komunikację na dowolny temat. Proponujemy lekcje języka angielskiego, na których opanujesz mnóstwo słownictwa, gramatykę, budowanie wypowiedzi, pisanie tekstów i stylistykę. A to wszystko w wygodnej formie online, czyli bez wychodzenia z domu – wystarczy Ci komputer i dostęp do Internetu!

Szczegóły

2Can Business

Lekcje z języka angielskiego biznesowego online dedykujemy przede wszystkim przedsiębiorcom i pracownikom firm, którzy chcą opanować słownictwo i wyrażenia związane z biznesem. Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania – będziesz na nich uczyć się języka, ale w oparciu o zagadnienia, które najbardziej przydają się w branży. Będzie to zatem kurs, na którym poznasz angielskie odpowiedniki na polskie słowa dotyczące zagadnień marketingowych, finansowych, związanych z zarządzaniem i wiele innych. Wszystko po to, byś mógł swobodnie odnaleźć się w międzynarodowym środowisku biznesowym. Wiemy, że w życiu pracowników dużych firm może być mało czasu na naukę, dlatego proponujemy lekcje w wersji online, dzięki którym nie będziesz marnować czasu na dojazdy.

Szczegóły

2Can Tourism

Jeśli chcesz przyswoić angielski związany z branżą turystyczną, wybierz 2Can Tourism! Nasz kurs przyda Ci się w takich sytuacjach jak:
– wyjazd za granicę na wakacje – zatem rozwiązywanie problemów na lotnisku, rezerwowanie pokoju, kupowanie biletów wstępu do atrakcji turystycznych i wszystko inne, czego będziesz potrzebować podczas urlopu
– podjęcie pracy w branży turystycznej za granicą
– rozwijanie kompetencji w ramach pracy w biurze podróży
– chęć poznawania całego świata przy pomocy Internetu!
Każde słowo, którego Cię nauczymy, osadzimy w odpowiednim kontekście. Dzięki temu będziesz wiedział, jak i gdzie możesz wykorzystać zdobytą wiedzę. Możemy Cię uczyć angielskiego turystycznego online od podstaw lub w ramach kontynuacji nauki.

Szczegóły

2Can FCE/CAE

Szczegóły

2Can Company

Chcesz wyposażyć swoich pracowników w przydatne umiejętności? Postaw na znajomość języka angielskiego dzięki naszemu kursowi online! Oferta jest ustalana w pełni indywidualnie, w zależności od potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Wielu pracowników uważa kurs językowy za bardzo atrakcyjny benefit pozapłacowy – niewiele trzeba, by dać podwładnemu poczucie, że może liczyć na swoją firmę i że pracodawca chce inwestować w jego rozwój. Poziom zaawansowania dostosowujemy dla konkretnej grupy. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty kursów online dla firm!

Szczegóły

Nasza metoda i narzędzia

  • Naszymi lektorami są wyłącznie absolwenci studiów anglistycznych, szczególnie uzdolnieni studenci oraz Native Speakerzy. Dzięki temu jesteśmy pewni, że jakość naszych kursów online zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów!
  • Doskonaliliśmy swoją metodę przez długi czas, aż osiągnęliśmy finalny efekt. Kluczowym elementem naszego sposobu nauczania jest immersja językowa, czyli pełne zanurzenie w języku. Zajęcia są prowadzone w całości po angielsku – i to, że kursanci go nie znają, nie jest żadną przeszkodą. W ten sam sposób uczymy się języka ojczystego jako dzieci – właśnie przez słuchanie, jak posługują się nim inni ludzie! To atrakcyjna forma, dzięki której uczysz się nie tylko z wykonywanych zadań, ale także z rozmowy z lektorem.
  • Mamy szeroką bibliotekę materiałów audiowizualnych, które dzięki prowadzeniu zajęć online możemy w wygodny sposób pokazywać uczestnikom kursu. Nasze nagrania pozwalają zetknąć się z prawdziwym, żywym angielskim.
  • Korzystamy z własnej platformy CRM do organizacji zajęć, w pełni dostosowanej do potrzeb naszej szkoły.

Dowiedz się więcej o kursach w naszej szkole językowej!

Na naukę angielskiego nigdy nie jest za późno!

Wbrew temu, co się powszechnie uważa, nasze zdolności językowe nie są ograniczone tylko do okresu dzieciństwa. Z powodzeniem możemy uczyć się języków obcych w wieku dorosłym – wystarczy do tego wsparcie kompetentnych lektorów, jakich bez wątpienia u nas znajdziesz. Dzięki nauce języka angielskiego zyskujesz możliwość zdobycia lepiej płatnej pracy, możesz swobodnie porozumieć się za granicą, czytać książki, publikacje, czasopisma w języku angielskim i oglądać filmy w oryginale. To żaden wstyd zacząć późno – wręcz przeciwnie, należy się za to ogromna pochwała, bo nie wszyscy w wieku dorosłym mamy w sobie tyle motywacji, by zapisać się na takie zajęcia!

Nie czekaj, sprawdź szczegóły naszej oferty – skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

Sprawdź

Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

Przejdź do kontaktu

2can School

Szkoła języków obcych online