Kursy językowe w 2Can School       

Angielski online dla nastolatków i młodzieży

Jesteś uczniem starszych klas szkoły podstawowej lub uczniem szkoły średniej? Szukasz unikalnego kursu języka angielskiego, dzięki któremu będziesz mógł zdobyć nowe umiejętności bez wychodzenia z domu? Z 2Can Teens angielski staje się przyjemnością! Z nami zyskasz dostęp do zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania, prowadzonych w całości przez Internet, a przy tym wykorzystujących różnorodne, angażujące materiały, w tym gry i aplikacje online. Nasza oferta to prawdziwy przełom w nauczaniu angielskiego – sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Czytaj dalej

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się z Tobą


  * oznaczono pola wymagane  Angielski online dla młodzieży z 2Can School
  - dlaczego warto?

  Wielu uczniów zastanawia się, jak zaoszczędzić swój czas wolny, a jednocześnie doskonalić swoje umiejętności. Świetnym sposobem jest skorzystanie z naszej oferty kursów angielskiego online, podczas których zdobędziesz nowe umiejętności i utrwalisz wiedzę, którą już posiadasz. Proponujemy zajęcia dla następujących grup wiekowych:

  • 2Can Teens 4-8 klasa szkoły podstawowej (9-14 lat)
  • 2Can Teens 1-4 LO, Technikum (14-18 lat)

  Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania. Jeśli chcesz sprawdzić, do której grupy się kwalifikujesz, rozwiąż nasz test! Dzięki niemu określisz, która grupa będzie odpowiednia dla Ciebie i w której spotkasz uczniów na podobnym poziomie.

  Każdy kurs, który Ci proponujemy, jest odpowiedzią na wyzwania XXI wieku. Dlatego proponujemy Ci mnóstwo interaktywnych materiałów, szeroki wybór gier, zabaw i aplikacji online, a także mnóstwo nowego słownictwa i przystępnie zaprezentowanej gramatyki. I to wszystko bez wychodzenia z domu, przed własnym komputerem i w kapciach!

  Nasza metoda i narzędzia

  Nie myśl, że zajęcia online to jedynie żmudne rozwiązywanie zadań – kurs 2Can Teens jest oparty o metodę całkowicie różną od sposobu nauczania w szkole! Proponujemy Ci:

  Zajęcia po angielsku

  Zajęcia po angielsku

  Zajęcia prowadzone w całości po angielsku – słownictwo, którego używa nauczyciel, jest dostosowane w pełni do poziomu kursantów.

  Ruch

  Ruch

  Aktywności ruchowe i zabawy, dzięki którym będziesz utrwalać wiedzę.

  Ewaluacja postępów

  Ewaluacja postępów

  Każdemu uczniowi przyglądamy się indywidualnie i na tej podstawie wyciągamy wnioski, a nie jedynie przez jego wyniki z testów.

  Maksymalne zaangażowanie

  Maksymalne zaangażowanie

  Maksymalne zaangażowanie Cię w proces uczenia – stawiamy na Twoje zaangażowanie, czyli powtarzanie, mówienie, śpiewanie, aktywność. U nas to nie nauczyciel jest najważniejszy tylko Ty – lektor to jedynie moderator spotkania.

  System motywacji

  System motywacji

  Unikalny system motywacji, w którym nauczyciel pełni rolę trenera i zachęca Cię do pracy.

  Platforma

  Platforma

  Platformę w pełni dostosowaną do potrzeb naszej szkoły językowej – serwis, przy pomocy którego będziemy się spotykać, umożliwia wykorzystanie różnorodnych materiałów i pomocy.

  Atrakcyjne podręczniki

  Atrakcyjne podręczniki

  Atrakcyjne z punktu widzenia ucznia podręczniki i zeszyty ćwiczeń, dzięki którym usystematyzujesz wiedzę. Możesz wybrać je w formie papierowej lub elektronicznej, w zależności od tego, jak będzie Ci wygodniej!

  Materiały audiowizualne

  Materiały audiowizualne

  Szeroki wybór materiałów audiowizualnych – takich jak filmy i piosenki. W ten sposób będziesz mógł spotkać się z prawdziwym, żywym angielskim i usłyszeć idealną wymowę.

  Wykwalifikowani lektorzy

  Wykwalifikowani lektorzy

  Do naszej załogi zapraszamy wyłącznie absolwentów anglistyki i szczególnie uzdolnionych studentów tego kierunku, a także Native Speakerów, zwracając uwagę na przygotowanie dydaktyczne.

  2Can Teens 4-8 klasa

  To kurs języka angielskiego przygotowany dla nastolatków w wieku od 9 do 14 lat. Nauka obejmuje wszystkie zagadnienia, z którymi możesz spotkać się w szkole, ale także te, które sprawią, że szybciej nabierzesz biegłości językowej. Spotykamy się 2 razy w tygodniu, a czas trwania zajęć wynosi 75 minut. Stopniowo będziemy uczyć Cię słownictwa i gramatyki na podstawie autentycznych materiałów i atrakcyjnych podręczników, a w przypadku ósmoklasistów zapewniamy kompleksową powtórkę do egzaminu.

  2Can Teens – licealiści i uczniowie technikum

  Nasz kurs dla licealistów i uczniów technikum obejmuje zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 minut. Proponujemy podręczniki renomowanych wydawnictw oraz szeroką bibliotekę pomocy dydaktycznych, dzięki którym przeprowadzimy Cię przez całą szkołę średnią aż do matury z języka angielskiego – w pełni online. Dbamy o atrakcyjność naszych zajęć, wychodząc z założenia, że w nauczaniu bardzo istotne jest prawdziwe zaangażowanie ucznia. Zapewniamy tak efektywny kurs, że zapomnisz, co to stres przed maturą!

  Zapisz swoje dziecko na kurs z języka angielskiego w już dziś!

  Kursy angielskiego dla młodzieży – zalety

  Niektórzy sądzą, że nauka angielskiego w szkole wystarczy. Doświadczenia wielu uczniów pokazują jednak, że zajęcia w szkole językowej umożliwiają lepsze rezultaty. Z czego to wynika?

  • W szkole grupy są znacznie większe, przez co nauczyciel nie jest w stanie poświęcić zbyt dużo uwagi każdemu uczniowi. W 2Can School stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta – dlatego tworzymy niewielkie grupy.
  • Ponadto zwracamy uwagę na to, by wszyscy uczestnicy danego kursu byli na zbliżonym poziomie zaawansowania. Dzięki temu nie dochodzi do sytuacji, w których uczeń nie znajduje odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości.
  • Kurs pozwala na zdobycie wiedzy, dzięki której uczniowie w wieku szkolnym mogą przystąpić do egzaminów na certyfikat, na przykład First Certificate in English, a także Certificate in Advanced English – to efekt tego, że możemy rozwijać zagadnienia, na które w szkole jest za mało czasu. Ponadto z nami opanujesz strach przed egzaminem ósmoklasisty bądź maturalnym – bo będziesz wiedział, że jesteś świetnie przygotowany!
  • Wszystko to zyskasz w wygodnej dla siebie formie online, bez wychodzenia z domu, w komfortowych dla Ciebie warunkach. Zapomnij o dojazdach komunikacją miejską przez całe miasto – wystarczy włączyć komputer!

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat naszych usług, specjalnych ofert i promocji!

  Zainteresowała Cię nasza oferta? W zakładce „Kontakt” znajdziesz nasze dane,
  dzięki którym możesz zapisać się na kurs lub uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

  Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

  Sprawdź

  Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

  Przejdź do kontaktu

  2can School

  Szkoła języków obcych online