Kursy językowe w 2Can School       

Zapisz się Przejdź do oferty Angielski online na kurs języka angielskiego! indywidualny kurs językowy Przejdź do oferty SCROLL

Indywidualny kurs języka angielskiego online

Interesuje Cię kurs języka angielskiego online, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb? Doskonale trafiłeś! Wielu naszych kursantów ceni sobie możliwość samodzielnej pracy z lektorem, dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę o indywidualny kurs, skrojony na miarę Twoich oczekiwań i umiejętności. Wiemy, że praca w grupie sprawia, że uwaga lektora skupia się na kilku osobach naraz; trudno jest także dostosować program szkolenia do potrzeb wszystkich kursantów. Dlatego jeśli podejrzewasz, że na podstawie indywidualnych zajęć z lektorem jesteś w stanie nauczyć się więcej, mamy dla Ciebie dobre wieści!

Czytaj dalej

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się z Tobą


  * oznaczono pola wymagane  Zajęcia indywidualne z angielskiego online – 2Can School

  Nasza szkoła 2Can School proponuje zajęcia indywidualne online, które całkowicie dostosujemy do Twoich oczekiwań. Opowiesz nam, czego chcesz się nauczyć i na jakim poziomie Ci zależy, a my przygotujemy program, który odpowie na Twoje potrzeby.

  Jak wyglądają zajęcia indywidualne? Do każdej lekcji dopasowane są jej konkretne cele, które lektor wyznaczy na podstawie rozmowy z Tobą. Zaczniemy od powitania, a następnie krótkiej rozgrzewki językowej, związanej z tematem zajęć. Dzięki rozgrzewce szybko przestawisz się na to, że podczas zajęć porozumiewamy się po angielsku. Następnie powtórzymy zagadnienia z ostatnich zajęć i utrwalimy te kwestie, które podczas całego kursu sprawiały Ci problemy. Wykorzystamy gadżety, filmiki edukacyjne, fiszki i inne materiały dydaktyczne, które pomogą Ci skupić się na zajęciach. Później przyjrzymy się konkretnym zagadnieniom, przewidzianym na daną lekcję.

  Wspólnie wykonamy zadania – albo przez pracę z podręcznikiem, albo przez konwersacje, w zależności od tego, co w Twoim wypadku podczas danego spotkania okaże się bardziej rozwijające i co ma dla Ciebie większe znaczenie. Po zajęciach utrwalisz wiedzę poprzez zadania domowe (nie musisz się ich obawiać – ich ilość będzie dostosowana do tego, ile masz czasu wolnego). Możesz również obejrzeć nagranie z zajęć, by przypomnieć sobie poszczególne kwestie i powtórzyć materiał. Tylko Ty będziesz mieć dostęp do nagrania.

  Co możesz zyskać dzięki indywidualnemu kursowi angielskiego online?

  W zależności od potrzeb, dzięki kursowi online:

  Przygotujesz się

  Przygotujesz się

  do egzaminów – ósmoklasisty, maturalnego, zaliczeń na studiach, FCE i CAE.

  Podszkolisz się

  Podszkolisz się

  z angielskiego, by bez problemu dogadać się za granicą podczas urlopu.

  Zdobędziesz

  Zdobędziesz

  kompetencje językowe, które potrzebne są Ci do zdobycia nowej pracy lub do przejęcia nowych obowiązków, do realizacji których konieczna jest znajomość angielskiego.

  Opanujesz

  Opanujesz

  język na tyle, by móc podjąć studia lub pracę za granicą.

  A to wszystko bez wychodzenia z domu i z pełną koncentracją lektora na Twoich oczekiwaniach i umiejętnościach!

  Indywidualny kurs angielskiego online z 2Can School

  Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach – od A1 do C2. Jest to możliwe dzięki temu, że zatrudniamy wyłącznie osoby z wykształceniem anglistycznym (lub wyjątkowo uzdolnionych studentów filologii angielskiej) oraz Native Speakerów. Nasza szkoła jest w stanie dostosować się do Twoich oczekiwań także w kwestii tematyki spotkań – jeśli więc zależy Ci na tym, by zagłębić się w Business English, to zaproponujemy Ci szeroki wybór słownictwa związanego z biznesem, a jeśli chcesz pojechać na zagraniczne wakacje i swobodnie porozumiewać się po angielsku, poznasz słówka, które pomogą Ci w codziennym życiu – od rezerwowania pokoju w hotelu po rozwiązywanie problemów na lotnisku. Zajęcia możemy przeprowadzić z kursantem niezależnie od jego wieku.

  Zapisz się na kurs z języka angielskiego już dziś!

  Angielski indywidualnie online – dlaczego warto?

  Coraz więcej osób decyduje się na wykupienie kursu języka angielskiego online. Świat się zmienia, przez co trzeba dostosować formę zajęć do wzywań współczesności. Wielu z nas poznało już możliwości pracy zdalnej, inni – zdalnych studiów i zdalnej szkoły, a brak konieczności uciążliwych dojazdów jest największą korzyścią postępującej cyfryzacji. Kurs języka angielskiego online składa się z takich samych zajęć z lektorem, jakie oferuje standardowa szkoła językowa – tu również doskonali się kompetencje językowe takie jak słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie; podczas kursu zagłębisz się w słownictwo, gramatykę i składnie. Nasz kurs bazuje na autorskiej metodzie, dzięki której takie lekcje są jeszcze bardziej wydajne niż zajęcia na żywo – wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawia, że możemy zaproponować liczne materiały, dzięki którym nauka staje się prostsza.

  Zajęcia indywidualne cieszą się dużym zainteresowaniem głównie wśród osób, którym zależy na osiągnięciu konkretnych rezultatów w określonym czasie. Dzięki skupieniu lektora na jednej osobie, można w pełni dostosować program nauczania – na przykład pomijać lub tylko utrwalać zagadnienia, które kursant rozumie, a kłaść nacisk na te kwestie, które wymagają więcej pracy. Oczywiście nawet na zajęciach indywidualnych trudno przeskoczyć pewne etapy i nauka musi przebiegać w sposób stopniowy, a umiejętności zdobywa się po kolei, czyli tak, by najpierw opanować prostsze zagadnienia, a następnie te bardziej wymagające. Łatwiej jest jednak od razu określić poziom znajomości języka kursanta, zweryfikować stan wiedzy i dostosować zakres tematyczny zajęć.

  Zajęcia indywidualne z angielskiego w trybie online z 2Can School

  Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły swojego kursu online! Dostosujemy ofertę pod Twoje wymagania i oczekiwania, tak aby była osiągnął zakładane cele.

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat naszych usług, specjalnych ofert i promocji!

  Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

  Sprawdź

  Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

  Przejdź do kontaktu

  2can School

  Szkoła języków obcych online