Kursy językowe w 2Can School       

Zapisz się Przejdź do oferty Angielski online na kurs języka angielskiego! kurs intensywny Przejdź do oferty SCROLL

Intensywny kurs angielskiego online

Świat się zmienia, a wraz z nim dydaktyka. Coraz częściej na różnych etapach edukacji, ale także w rozwoju zawodowym spotykamy się z nowoczesnymi technologiami, które mają za zadanie uczynić naukę łatwiejszą i bardziej przystępną. Dla współczesnej młodzieży taka forma może być najbardziej atrakcyjna, a co za tym idzie, najbardziej skuteczna. Stworzyliśmy specjalną ofertę intensywnych kursów językowych dla młodzieży uczącej się, by pomóc im odkryć swoje słabe oraz mocne strony i powtórzyć materiał z języka angielskiego w wygodnej wersji online. Ucz się angielskiego bez wychodzenia z domu, powtórz materiał i zdaj egzamin z wysokim wynikiem, by Twoja edukacja potoczyła się dalej tak, jak tylko sobie to wymarzysz!

Czytaj dalej

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się z Tobą


  * oznaczono pola wymagane  Intensywna nauka angielskiego

  Rozumiemy, że egzamin ósmoklasisty i egzamin maturalny są wielkimi wyzwaniami egzaminacyjnymi, z którymi mierzy się uczeń. Mogą przysporzyć mnóstwo stresu nawet pomimo dziesiątek rozwiązanych arkuszy próbnych. Wiemy też, że poczucie niepełnego przygotowania zdecydowanie zwiększa poziom stresu. Nie ma na to lepszego sposobu niż kompleksowa powtórka przed egzaminem, podczas której uczeń zwróci uwagę na swoje słabe i mocne strony – i będzie miał okazję jeszcze raz przyjrzeć się zagadnieniom, które sprawiają mu problem. Dlatego przygotowaliśmy specjalny kurs angielskiego online dla wszystkich uczniów ósmej klasy i klasy maturalnej – zarówno dla tych, dla których nauka angielskiego jest prosta, jak i dla tych, którzy mają z nią pewne trudności. Wierzymy, że każdy uczeń jest w stanie odpowiednio przygotować się do egzaminu z angielskiego, jeśli otrzyma odpowiednie materiały i wsparcie nauczyciela, na które podczas zajęć w szkole może być za mało czasu.

  Kurs 2Can Matura Intense

  Kurs 2Can Matura Intense to intensywny kurs online z języka angielskiego, mający na celu przygotowanie do egzaminu maturalnego w oparciu o podstawę programową dla szkół średnich. Rozpoczynamy go na dwa miesiące przed maturą, czyli w marcu. W jego ramach odbywa się 10 spotkań po 120 minut aż do kwietnia. To wcale nie jest za późno – to doskonały moment, by powtórzyć materiał, co z wykwalifikowanym nauczycielem zawsze jest łatwiejsze niż na własną rękę.

  Z nami gruntownie przyjrzysz się wymogom i przykładowym zadaniom, by przygotować się do poziomu podstawowego, ale również do rozszerzonego – w zależności od tego, na czym Ci zależy. Przeprowadzimy wspólnie próbne egzaminy pisemne i ustne, czyli doświadczysz próbki tego, co odbywa się na prawdziwej maturze. Dzięki temu zobaczysz, co sprawia Ci trudność, a z czym już dobrze sobie radzisz. Wiedząc, gdzie jeszcze masz problemy, możesz je z łatwością rozwiązać z pomocą naszych nauczycieli.

  Proponujemy także atrakcyjną, niższą cenę przy wyborze wspólnego pakietu Matematyka i Angielski Intense.

  Kurs 2Can 8th grade Intense

  Kurs 2Can 8th grade Intense to kompleksowy, intensywny kurs online z języka angielskiego, którego celem jest dokładne i odpowiadające podstawie programowej przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Składa się z 10 spotkań po 120 minut, odbywających się w lutym i marcu – bezpośrednio przed okresem egzaminów kończących szkołę podstawową, tak, by do testu podejść jak najbardziej „na świeżo”, czyli ze świeżo utrwaloną wiedzą. Praca opiera się na zadaniach z autentycznych materiałów egzaminacyjnych. Ponadto wspólnie wykonamy próbne egzaminy online i omówimy te zagadnienia, które młodzieży uczącej się angielskiego sprawiają największą trudność. Proponujemy także atrakcyjną cenę przy zakupu pakietu Matematyka i Angielski Intense.

  Jak wyglądają nasze zajęcia?

  Podstawą naszych zajęć jest metoda, dzięki której naszym uczniom udaje się uzyskiwać wysokie wyniki. Stawiamy przede wszystkim na:

  Immersja językowa

  Immersja językowa

  Oznacza to, że zajęcia są prowadzone w całości po angielsku. To najskuteczniejszy sposób nauki języka. Dzięki niemu przyswajasz nie tylko zagadnienia omawiane w ramach ćwiczeń, ale także przez żywy kontakt z językiem – wychwytywanie struktur gramatycznych czy słownictwa.

  Efekty edukacyjne

  Efekty edukacyjne

  W naszej szkole językowej lektor nie znajduje się w centrum zainteresowania podczas zajęć: najważniejszy jest kursant. Nauczyciel pełni rolę moderatora – tworzy i nadzoruje ćwiczenia oraz sytuacje językowe, w których uczeń może aktywnie przyswajać wiedzę. Dlatego stawiamy na takie elementy jak śpiewanie, powtarzanie, mówienie (szczególnie konwersacje) i inne.

  Ewaluacja

  Ewaluacja

  Ale nie taka, jak w szkole – u nas ocenia się postępy, a nie wyniki. Stawiamy na obserwację zaangażowania i rozumiemy, że każdy przyswaja obcy język w innym tempie. Ewaluacja postępów jest również bardziej motywująca dla kursantów. Dwa razy do roku otrzymasz ponadto indywidualny raport ze wskazówkami do dalszej nauki.

  Obustronne zaangażowanie

  Obustronne zaangażowanie

  Kładziemy nacisk na to, by nasze zajęcia były skuteczne i przyjemne, a do tego najlepsze jest obustronne zaangażowanie. Budzimy je, nieustannie motywując kursantów. Dzięki temu nasi uczniowie chcą uczestniczyć w kursach i z chęcią spędzają na nich czas, co z kolei ma bezpośredni wpływ na wyniki. Chęć nauki i zaangażowanie to podstawa sukcesu.

  Nasze zajęcia prowadzą wyłącznie osoby z wykształceniem anglistycznym (lub szczególnie uzdolnieni studenci) oraz Native Speakerzy, co przekłada się na poziom nauczania. Korzystamy z autorskich narzędzi do komunikacji, opartych o platformę Clickmeating. Każdy nasz nauczyciel – choć nie ma kontaktu z uczniem twarzą w twarz – dba o jego motywację, by uczniowie klas ósmych i maturalnych pomimo stresu szlifowali swoje umiejętności językowe z zapałem i zaangażowaniem. Dysponujemy całą biblioteką materiałów audiowizualnych i wspomagamy się aplikacjami i grami, dzięki czemu zajęcia nie przypominają szkolnych lekcji i wykonywania zadań w podręczniku jedno po drugim. Jeśli bezpośrednio przed egzaminem będziesz chciał powtórzyć materiał we własnym zakresie, nie ma problemu – wszyscy nasi kursanci mają dostęp do nagrań z zajęć.

  Lekcje w trybie online – dlaczego warto?

  Wielu kwestii jesteśmy w stanie uczyć się online – i takie zajęcia organizuje się coraz częściej. Czy cokolwiek stoi na przeszkodzie, by w ten sam sposób przeprowadzić kurs angielskiego? Naszym zdaniem nie! Wymaga to jednak odpowiednich narzędzi. Przeanalizowaliśmy istniejące obecnie możliwości i wybraliśmy takie, dzięki którym zajęcia organizujemy w sposób przyjazny dla uczniów i umożliwiający doskonałe przygotowanie do egzaminów. Każdy nasz kurs językowy online odbywa się w oparciu o autentyczne materiały, które są gwarantem najbardziej efektywnych powtórek.

  Równie istotne jest to, że bez wychodzenia z domu można przyswajać wiedzę tak samo skutecznie, jak w szkołach, w tym językowych – wystarczy zwracać uwagę na takie elementy jak niewielka liczebność grup. Uważamy też, że w szkołach uczniowie mają więcej dekoncentrujących bodźców niż w domu, a dojazdy wcale nie zwiększają ich wydajności. Dlatego stworzyliśmy ofertę intensywnych kursów angielskiego online, dzięki którym możesz przygotować się do egzaminu bez wychodzenia z domu. To odpowiedź na współczesne wyzwania i to, czego coraz częściej potrzebują uczniowie.

  Zapisz swoje dziecko na kurs z języka angielskiego w już dziś!

  Sprawdź pozostałe z naszych kursów!

  Czujesz, że intensywny kurs angielskiego nie jest tym, czego potrzebujesz? Sprawdź inne kursy online z naszej oferty! Znajdziesz w niej kursy dla dzieci (w grupach 5-6 lat i 6-9 lat), kursy dla nastolatków (9-18 lat), kompleksowy kurs maturalny (17-18 lat), a także kursy dla dorosłych – poziomy od A1 do C1, angielski biznesowy, angielski turystyczny i kursy dla firm. A jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci najbardziej korzystne rozwiązania dla Ciebie!

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat naszych usług, specjalnych ofert i promocji!

  Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

  Sprawdź

  Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

  Przejdź do kontaktu

  2can School

  Szkoła języków obcych online