Kursy językowe w 2Can School       

Zapisz się Przejdź do oferty Angielski online na kurs języka angielskiego! kursy angielskiego o różnych poziomach
dla dorosłych
kursy o różnych poziomach
dla dorosłych
Przejdź do oferty
SCROLL

Angielski online
A1, A2, B1, B2, C1, C2

Dobrym sposobem na to, by określić poziom zaawansowania i wynikające z niego umiejętności w zakresie języka angielskiego są poziomy, oznaczane literą i cyfrą. Jest ich sześć i do każdego z nich dopasowane są inne kompetencje, które powinien posiadać użytkownik języka. Jeśli chcesz rozwijać swój angielski na danym poziomie, nic prostszego – zapraszamy do udziału w naszych kursach, w ramach których zdobędziesz nowe umiejętności i poszerzysz zasób słownictwa! To, co ma duże znaczenie, to fakt, że nasze zajęcia odbywają się przez Internet, czyli bez uciążliwych dojazdów. Jeśli nie wiesz, na jakim poziomie aktualnie się znajdujesz, rozwiąż nasz test!

Czytaj dalej

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się z Tobą


  * oznaczono pola wymagane  Kursy angielskiego na różnych poziomach dla dorosłych – 2Can General

  Nasza szkoła prowadzi kursy dla osób dorosłych na konkretnych poziomach znajomości języka w ramach 2Can General. Odbywają się przez Internet 2 razy w tygodniu po 90 minut. Prowadzimy je na wszystkich poziomach – A1, A2, B1, B2, C1, C2. Proponujemy interaktywną platformę do nauki angielskiego, która sprawia, że nauka staje się prostsza i wygodniejsza. Indywidualnie wyznaczamy cele językowe, a ewaluację przeprowadzamy nie przez obserwację wyników, a monitoring postępów. Zajęcia są prowadzone jedynie po angielsku, jednak słownictwo i konstrukcje gramatyczne są tak dostosowane do poziomu uczestników kursu, że nawet osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z tym językiem, błyskawicznie zaczynają osiągać sukcesy.

  Zapisz się na kurs

  Nauka angielskiego
  od podstaw

  Kurs A1 online

  Kurs A1 online

  To kurs przeznaczony dla osób początkujących, po którym znajdziesz się na poziomie A1. Kursanci, którzy biorą w nim udział, władają językiem angielskim w bardzo ograniczonym stopniu lub nie znają go wcale. Korzystają z niego także osoby, które już wcześniej się go uczyły, ale niewiele pamiętają. Warto mieć na uwadze, że z każdym językiem obcym tak jest, dlatego kurs od podstaw polecamy także tym, którzy nie czują się już pewnie mówiąc po angielsku lub rozumieją za mało, by swobodnie się komunikować i chcą odświeżyć swoją wiedzę. Po naszym kursie będziesz mógł:

  • Przedstawić się, opowiedzieć o swoim miejscu zamieszkania i o swojej rodzinie.
  • Zadawać podstawowe pytania innym osobom.
  • Przeprowadzić prostą rozmowę z wykorzystaniem potocznego słownictwa.
  Kurs A2 online

  Kurs A2 online

  Kursanci po przejściu przez pierwszy etap mogą zapisać się na kurs A2. To nieco wyższy poziom zaawansowania w języku obcym, umożliwiający nieco więcej rozmów, jednak muszą być one prowadzone wolno i wyraźnie. Słownictwo na tym poziomie jest nadal potoczne, ale szersze, dlatego będziesz mógł już formułować bardziej złożone wypowiedzi.

  • Będziesz w stanie opowiedzieć o swoim życiu osobistym i rodzinnym.
  • Swobodnie zrobisz zakupy, określając produkty, które chcesz kupić.
  • Będziesz mógł mówić o swojej pracy i pracy innych ludzi.
  Kurs B1 online

  Kurs B1 online

  Poziom B1 to już poziom średniozaawansowany, czyli umożliwiający tworzenie bardziej abstrakcyjnych wypowiedzi w języku obcym. Po przejściu kursu będziesz w stanie prowadzić rozmowę z osobą, która mówi szybciej od Ciebie. Czego się konkretnie nauczysz?

  • Dowiesz się, jak poradzić sobie podczas podróży za granicę.
  • Będziesz w stanie stworzyć prosty, ale spójny tekst oraz wypowiedzi na tematy, które znasz lub którymi jesteś zainteresowany.
  • Będziesz mógł rozmawiać na temat różnych emocji i doświadczeń.
  • Nauczysz się, jak opowiadać o swoich planach i marzeniach.
  • Opanujesz wygłaszanie swoich opinii w języku angielskim.
  Kurs B2 online

  Kurs B2 online

  Angielski B2 to poziom umożliwiający swobodną rozmowę na wiele tematów. To wyższy poziom średniozaawansowany i taki, którego się wymaga od absolwentów szkół średnich oraz studiów licencjackich. Ze znajomością języków obcych na tym poziomie poradzisz sobie w pracy w danym kraju lub podczas studiów. Dzięki naszemu kursowi nauczysz się:

  • Rozumienia wypowiedzi na abstrakcyjne tematy – pamiętaj, że nie musisz znać wszystkich słów, by zrozumieć główny sens rozmowy.
  • Możliwości nawiązania swobodnej rozmowy z osobą płynnie wypowiadającą się w języku angielskim, nawet jeśli jest to Native Speaker.
  Kurs C1 online

  Kurs C1 online

  C1 to już poziom zaawansowany, choć nadal nie jest poziomem pełnej biegłości językowej. By go opanować, potrzeba często wielu lat nauki. Twoje słownictwo jest już szerokie, znasz zróżnicowane struktury gramatyczne, rzadko popełniasz błędy. Bez problemu rozumiesz ze słuchu, także w sytuacji, w której Twój rozmówca mówi szybko lub nie całkiem wyraźnie. Rozumiesz teksty w języku obcym, które dla poziomu B2 mogłyby być za trudne – zatem literaturę piękną, artykuły w czasopismach branżowych, niektóre treści naukowe.

  • Kursanci na tym poziomie są w stanie budować spójne, klarowne wypowiedzi na różne tematy, nie tylko im bliskie.
  • Kursanci potrafią swobodnie uargumentować swoją opinię.
  • Radzą sobie także podczas rozmów na tematy abstrakcyjne, także jeśli wypowiedź jest bardzo złożona.
  Kurs C2 online

  Kurs C2 online

  To najwyższy poziom zaawansowania, zbliżony do poziomu znajomości języka ojczystego. Osoba, która nauczyła się angielskiego na poziom C2, bez problemu odnajdzie się w krajach anglojęzycznych w różnych sytuacjach. Jest w stanie wykonywać pracę wymagającą stałego kontaktu z klientem, na przykład jako doradca czy handlowiec.

  • Może swobodnie tworzyć teksty w języku obcym – na tematy ogólne oraz temat, którego znajomością się wykazuje.
  • Nie rozumie wyłacznie głównego sensu wypowiedzi, ale także wątki poboczne, w tym te wyrażane pośrednio.
  • Jej wypowiedzi na temat złożonych problemów są jasne i spójne, a ponadto płynne i, co istotne, spontaniczne.
  • Można z nią zatem prowadzić dyskusje, a ona nie będzie próbowała przypomnieć sobie odpowiednich wyrażeń – po prostu je zna.
  • Poradzi sobie językowo zarówno na płaszczyźnie towarzyskiej, jak i zawodowej.

  Zapisz się na kurs z języka angielskiego już dziś!

  Chcesz doskonalić swój język angielski na wybranym przez Ciebie poziomie?

  Nasze grupy na Ciebie czekają! Wygodne spotkania przez Internet, dzięki którym nie musisz tracić czasu na dojazdy, mnóstwo materiałów audiowizualnych i pomocy dydaktycznych, unikalna metoda – te czynniki sprawiają, że nasze zajęcia bez wątpienia wyposażą Cię w niezbędne kompetencje językowe, dzięki którym z miesiąca na miesiąc będziesz coraz lepszym użytkownikiem angielskiego!

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat naszych usług, specjalnych ofert i promocji!

  Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

  Sprawdź

  Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

  Przejdź do kontaktu

  2can School

  Szkoła języków obcych online