Kursy językowe w 2Can School       

Zapisz się Przejdź do oferty Angielski online na kurs języka angielskiego! kurs językowy dla firm Przejdź do oferty SCROLL

Kurs angielskiego online dla firm

W dzisiejszych czasach nieznajomość lub niski poziom zaawansowania języka angielskiego może być sporym utrudnieniem w karierze zawodowej. Wiele firm interesuje się wykupieniem zajęć z angielskiego dla pracowników, na przykład wtedy, gdy rozszerzają swoją ofertę i próbują z nią dotrzeć do innych państw. Samodzielna nauka (z książek czy przez Internet) nigdy nie będzie jednak tak skuteczna jak lekcje z lektorem, zwłaszcza z native speakerem.

Rozwijanie umiejętności pracowników coraz częściej jest postrzegane jako zaleta przedsiębiorstwa i uwzględniane jako benefit pozapłacowy, a mnóstwo pracowników chętnie skorzystałoby z takiej możliwości. Dlatego proponujemy Tobie i Twoim pracownikom organizowane w formie online kursy języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania, w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Czytaj dalej

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się z Tobą


  * oznaczono pola wymagane  Angielski online dla firm – 2Can Company

  Nasz kurs online jest w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Nauka będzie opierać się o to, na czym Ci zależy najbardziej i na takim poziomie będą też prowadzone zajęcia. Nasza szkoła jest w pełni elastyczna – uzgodnimy, co jest najistotniejsze i co możemy dla Ciebie zrobić. Na zajęciach online staramy się albo budować kompetencje językowe od podstaw, albo rozszerzać już istniejące. Łączymy ze sobą kluczowe elementy: naukę słownictwa, pracę na autentycznych materiałach audiowizualnych, czytanie oryginalnych tekstów w języku angielskiego.

  To, co jest istotne, to to, że kurs jest prowadzony w całości online. Nasza szkoła, podobnie jak wiele firm jeszcze niedawno, przeniosła się do Internetu. Dzięki temu doskonale znamy dostępne narzędzia i wiemy, które z nich w jakich sytuacjach najlepiej się sprawdzą. Udowadniamy, że zajęcia online wcale nie muszą być mniej wydajne – kurs zorganizowany w ten sposób może w pełni zrealizować Twoje zamierzenia. Wymaga to dokładniejszej organizacji, ale to również już przemyśleliśmy. Każda minuta zajęć zostanie odpowiednio wykorzystana.

  Dzięki formie online możemy korzystać z materiałów multimedialnych tak samo, jak na standardowych lekcjach z rzutnikiem – z tą różnicą, że takie rozwiązanie jest nad wyraz wygodne dla dorosłych, pracujących osób, które nie chcą marnować czasu na kłopotliwe dojazdy.

  Nasza metoda

  Doświadczenie, które zebraliśmy, pozwoliło nam stworzyć naszą własną metodę nauczania języka obcego. Składa się ona z sześciu elementów, które sprawią, że zajęcia dla Twojej firmy będą wyjątkowe:

  Immersja językowa

  Immersja językowa

  Czyli pełne zanurzenie w języku. Co to w praktyce oznacza? Chodzi o to, by zajęcia prowadzone były w całości w języku angielskim. Dzięki temu oprócz przyswajania zagadnień, które będzie poruszać nasz lektor, Twoi pracownicy będą nabywali kompetencje językowe dzięki kontaktowi z żywym językiem.

  Ewaluacja językowa

  Ewaluacja językowa

  Jeśli obawiasz się, że ewaluacja oznacza standardowe oceny, które pamiętamy ze szkoły, mamy dla Ciebie dobre wieści – chodzi nam o ewaluację postępów. Każdy z Twoich pracowników 2 razy w roku otrzyma indywidualny raport z wynikami i, co ważne, wskazówkami do dalszej pracy.

  Efekty edukacyjne

  Efekty edukacyjne

  Centralną rolę podczas naszych spotkań pełni kursant, a nie lektor (co bywa dla kursantów uciążliwe). Chodzi nam o to, by maksymalnie zaangażować uczestników w proces nauczania. Dlatego tworzymy mnóstwo sytuacji językowych, w których kursant aktywnie przyswaja wiedzę – poprzez śpiewanie, powtarzanie, mówienie i inne elementy. Lektor pełni w tym ujęciu rolę moderatora spotkania, a nie nauczyciela.

  Zaangażowanie

  Zaangażowanie

  I to takie, które dotyczy obu stron. Bez tego elementu żadne zajęcia językowe nie będą skuteczne. Nasz lektor kompleksowo i z zaangażowaniem motywuje kursantów, by ci chcieli aktywnie uczestniczyć w kursie, co przekłada się bezpośrednio na wyniki.

  Nasza ocena składa się z następujących składowych: 50% samoocena (kursant przy pomocy lektora określa, czy opanował materiał, czy jeszcze musi nad nim popracować), 30% opinia grupy na temat postępów (tak chcemy budować dobre relacje w grupie, a ponadto uczyć kursantów wyrażania opinii w obcym języku), 20% zdanie nauczyciela (jednak nie dotyczy ono poziomu wiedzy, a tego, jakie postępy zrobił kursant od pierwszego spotkania).

  Ponadto korzystamy z naszego własnego narzędzia do organizacji spotkań, opartego o platformę Clickmeeting, którą niektórzy pracownicy znają dzięki pracy zdalnej. Wszystkie zajęcia kursanci będą mogli przeanalizować także później dzięki nagraniom, do których nikt niepożądany nie ma dostępu. By ułatwić im naukę wykorzystujemy także podręczniki (ich koszt wynosi około 130 złotych za rok kursu), które kursanci mogą nabyć w formie papierowej lub w wersji e-booków.

  Kurs angielskiego dla firm – co zyskają Twoi pracownicy?

  Twoi pracownicy, jeśli dasz im dostęp do kursu językowego, zyskają nowe, przydatne umiejętności. Rozwiną kompetencje językowe, które już posiadają, lub nabędą zupełnie nowe. Miejmy na uwadze, że nie wszyscy uczyli się angielskiego w szkole – w szczególności osoby w średnim wieku. Nawet ci, którzy mieli już lekcje angielskiego, mogli po zakończeniu edukacji wiele zapomnieć. Dlatego często pracownicy, którzy opanowali język na dobrym poziomie, niechętnie podejmują się rozmów w nim i wykonywania zadań z nim związanych.

  Jeśli uzbroisz ich w angielski, czyli najbardziej międzynarodowy język, zrobisz im prezent na całe życie. Będzie im łatwiej zorientować się w pracy, ale także podczas wyjazdów czy nawet kiedy będą chcieli korzystać z Internetu, jak choćby obejrzeć film w domu. Dobra wiadomość jest taka, że na naukę angielskiego nigdy nie jest za późno. A dużym ułatwieniem, które docenią Twoi pracownicy, jest kurs językowy online, podczas którego wszystkie z zajęć przeprowadza się przez Internet. Nasza szkoła daje Wam taką możliwość.

  Zapisz się na kurs języka angielskiego już dziś!

  Angielski dla firm – co zyskuje firma?

  Pracownicy ze znajomością angielskiego są postrzegani jako wartość sama w sobie. Jeśli będziesz chciał wyjść ze swoją ofertą poza granicą kraju, będziesz mógł liczyć na ich wsparcie i przydzielić im nowe zadania. To samo dotyczy sytuacji, w której masz szansę na obiecującą współpracę z zagranicznym kontrahentem. Ale warto mieć na uwadze, że pracownicy chętnie korzystają z benefitów pozapłacowych, które przydadzą im się w codziennym życiu.

  Pamiętaj, że każdy pracownik to pole do inwestycji – inwestując z jego umiejętności, zwiększasz jego wartość i wydajność. Jeśli okażesz mu wsparcie w taki sposób, na pewno będzie bardziej skłonny odwdzięczyć Ci się efektywną i lojalną pracą. Świat się kurczy, globalizacja postępuje każdego dnia. Nie zostawaj w tyle, tylko wyprzedzaj konkurencję. Pomóc Ci w tym mogą nasze kursy angielskiego online.

  Liczbę zajęć i ich czas dostosujemy do Państwa oczekiwań oraz przeznaczonego na ten cel budżetu. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty kursów online!

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat naszych usług, specjalnych ofert i promocji!

  Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

  Sprawdź

  Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

  Przejdź do kontaktu

  2can School

  Szkoła języków obcych online