Kursy językowe w 2Can School       

Zapisz się Przejdź do oferty Angielski online na kurs języka angielskiego! kurs językowy w turystyce Przejdź do oferty SCROLL

Angielski w turystyce online

Znajomość języka obcego przydaje się zwłaszcza podczas zagranicznych wycieczek – dlatego proponujemy Ci specjalny kurs językowy, dzięki któremu poradzisz sobie bez problemu w razie urlopu poza Polską! Może też Cię zainteresować, jeśli szukasz pracy w branży turystycznej lub chcesz poszerzyć swój zasób słownictwa w związku z wykonywanym zawodem. Język angielski w turystyce to przedmiot naszego kursu, skierowanego do osób na wszystkich poziomach kompetencji językowych. Z nami przyswoisz niezbędną leksykę, konstrukcje i wyrażenia, które mogą Ci się przydać podczas wojaży lub w pracy.

Czytaj dalej

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się z Tobą


  * oznaczono pola wymagane  Kurs angielskiego w turystyce online – 2Can Tourism

  Organizujemy grupowe zajęcia z języka angielskiego turystycznego. Wiele osób przyswaja słownictwo związane z turystyką na studiach, my jednak uważamy, że kurs wystarczy, by swobodnie porozumiewać się w różnych sytuacjach podczas wyjazdów. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają po 90 minut. Co istotne, wszystkie są w formie online, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem i która ma taką samą skuteczność, co zajęcia na żywo, a nierzadko nawet większą. Możesz opanować język angielski turystyczny bez wychodzenia z domu i stania w korkach! Naszą ofertę kierujemy do osób dorosłych, które:

  • wyjeżdżają na wakacje za granicę, a nie czują się pewnie ze swoim angielskim,
  • chcą podjąć pracę w hotelarstwie lub turystyce za granicą,
  • pracują w branży turystycznej i chcą się rozwijać,
  • chcą poszerzyć słownictwo o praktyczne wyrażenia przydatne w różnych sytuacjach,
  • są zainteresowane turystyką zagraniczną,
  • są miłośnikami podróży online, którzy chcą swobodnie poruszać się po zagranicznym Internecie.

  Angielski turystyczny – w czym może Ci się przydać?

  Zdobyte u nas umiejętności przydadzą Ci się w takich sytuacjach jak:

  kupowanie biletu na pociąg, samolot, autobus za granicą

  pozyskiwanie informacji na temat drogi do konkretnego miejsca

  robienie zakupów

  kupowanie biletów wstępu do atrakcji turystycznych

  rozwiązywanie problemów związanych z wyjazdem, na przykład zmiana terminu lotu

  Czego się z nami nauczysz?

  Przede wszystkim dzięki naszej pomocy opanujesz słownictwo, które przydaje się w różnych sytuacjach za granicą. Jeśli Twój poziom angielskiego nie pozwala Ci na swobodną konwersację, nie ma problemu – będziemy stopniowo rozwijać Twoje kompetencje językowe, jednak kładąc nacisk na wyrażenia, które mogą Ci się najbardziej przydać za granicą podczas wyjazdów lub w pracy. Zależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby i na jakim poziomie znajomości języka aktualnie jesteś, będziemy doskonalić Twoje umiejętności i uzupełniać wiedzę.

  Zapisz się na kurs z języka angielskiego już dziś!

  Skorzystaj z naszej innowacyjnej metody nauczania

  Będziemy się spotykać na naszej własnej platformie opartej o Clickmeeting, jednak dostosowanej w całości do potrzeb naszej szkoły językowej online. Pozwala ona na to, by swobodnie pokazywać materiały audiowizualne, dzięki którym będziesz mógł zapoznać się z żywym językiem angielskim. Oprócz tego pracujemy na materiałach własnych, które zebraliśmy dzięki długoletniemu doświadczeniu dydaktycznemu. Nasi lektorzy to angliści i szczególnie uzdolnieni studenci filologii angielskiej, dlatego masz gwarancję kompleksowego przygotowania zgodnego z tym, jaki naprawdę jest współczesny angielski.

  Na naszą metodę składa się wiele elementów, takich jak zupełnie rewolucyjny system ewaluacji opartej o postępy, dydaktyka przez wkład własny kursanta czy zaawansowany system motywacji. To, co ma kluczowe znaczenie w nauczaniu języka angielskiego turystycznego to immersja językowa. Polega ona na pełnym zanurzeniu w języku, osiąganym przez to, że zajęcia są w całości prowadzone po angielsku. W sytuacjach związanych z pobytem za granicą kluczowym dla wielu osób problemem jest ryzyko, że angielski jest często jedynym sposobem na poprawą, klarowną komunikację. Nasze zajęcia pokażą Ci, że brak znajomości niektórych słów nie jest problemem – mnóstwo terminów możesz po prostu opisać, natomiast jeśli nie rozumiesz elementów wypowiedzi rozmówcy, możesz posiłkować się kontekstem rozmowy i na jego podstawie wyciągać wnioski. Dzięki immersji pokażemy Ci już na pierwszych zajęciach, że angielskiego można się nauczyć na wysokim poziomie w każdym wieku – szybko i zupełnie naturalnie!

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat naszych usług, specjalnych ofert i promocji!

  Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

  Sprawdź

  Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

  Przejdź do kontaktu

  2can School

  Szkoła języków obcych online