Kursy językowe w 2Can School       

Kurs maturalny angielski online

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego może stanowić wyzwanie. Matura – zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym – weryfikuje umiejętności zdobywane sukcesywnie przez cały okres nauki, czyli najczęściej od szkoły podstawowej. Nie da się całego materiału powtórzyć na kilka godzin przed egzaminem. Jak więc najlepiej jest powtórzyć cały materiał i uzupełnić ewentualne braki? Poprzez kurs maturalny online z 2Can School możesz zweryfikować swój poziom wiedzy i swoje umiejętności, utrwalić to, co już potrafisz, przyjrzeć się przykładowym arkuszom i nadrobić zaległości! A wszystko to bez wychodzenia z domu, w wygodnej formie online. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Czytaj dalej

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się z Tobą


  * oznaczono pola wymagane  Co jest celem kursu 2Can Matura?

  Celem kursu jest przygotowanie do matury podstawowej bądź rozszerzonej, w zależności od tego, na jakim poziomie chcesz ją zdawać. Wspólnie opracujemy zagadnienia niezbędne do zdania zarówno części pisemnej, jak i ustnej. Nasze zajęcia obejmują przede wszystkim powtórki materiału przez utrwalanie zdobytej wiedzy oraz uzupełnianie ewentualnych braków. Kurs to nie tylko słownictwo i gramatyka, ale także konwersacje (dzięki którym przygotujesz się do matury ustnej) i zajęcia z pisania, podczas których opanujesz słownictwo, konstrukcje i układ wypracowania maturalnego z języka angielskiego. Docelowo powtórzysz niezbędne zagadnienia oraz opanujesz niepokój, który matura często wywołuje.

  Przygotowanie do matury z angielskiego online – 2Can Matura

  Nasze zajęcia odbywają się w grupach przeznaczonych dla ostatnich klas liceum oraz techników. W zależności od wyboru rodzaju matury – przygotowuje do matury podstawowej bądź rozszerzonej. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut (czyli w ciągu 2 godzin lekcyjnych). Lektorami są wyłącznie profesjonaliści i egzaminatorzy maturalni, dzięki czemu jesteśmy w stanie położyć nacisk właśnie na te kwestie, które przewijają się na maturach.

  Co otrzymasz w ramach kursu 2Can Matura?

  Otrzymasz od nas pakiet próbnych egzaminów pisemnych i ustnych, które będziemy sprawdzać zgodnie z kluczem maturalnym, tak byś mógł zwrócić uwagę na to, w jaki sposób sprawdza się arkusze.

  Dostaniesz liczne materiały do samodzielnej pracy w domu.

  Nasza szkoła językowa proponuje Ci także pakiet interaktywnych gier i aplikacji, dzięki którym utrwalisz opracowywany z nami materiał i zyskasz okazję do powtórek w wygodnej, przystępnej formie.

  Przeprowadzimy wspólnie próbne egzaminy pisemne i ustne, dzięki czemu przygotujesz się do egzaminu maturalnego oraz przestaniesz się nim stresować.

  Będziesz miał możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z metodykiem, podczas których będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności.

  Twoi rodzice zyskają dostęp do bezpłatnych webinariów, dzięki którym dowiedzą się między innymi, jak wspierać Cię przed egzaminem i wyborem studiów.

  Kurs angielskiego do matury – nasza metoda

  Wyróżniamy się nowatorską metodą, dzięki której zajęcia są efektywne, a przy tym wygodne. Doskonaliliśmy ją przez długi czas, by teraz móc zaprezentować Ci efekt finalny, który ułatwi Ci osiągnięcie wysokiego wyniku na maturze i zakwalifikowanie się na wymarzone studia. Na czym polega nasza metoda?

  • Immersja językowa – czyli pełne zanurzenie w języku. Zajęcia odbywają się w całości po angielsku, dlatego zdobywasz wiedzę i kompetencje językowe nie tylko poprzez rozwiązywane zadania i analizowane zagadnienia, ale także przez słuchanie wypowiedzi innych osób. Wydaje Ci się, że to dla Ciebie zbyt trudne? Tę samą metodę, którą wykorzystuje nasz kurs maturalny, znasz osobiście – uczono Cię nią Twojego języka ojczystego!
  • Ewaluacja – ale absolutnie nie taka, jaką znasz ze szkoły. Nie oceniamy Twoich wyników – oczywiście będziemy sprawdzać arkusze maturalne, ale oceny wystawiane przez nas za Twoją pracę podczas zajęć to analiza Twoich postępów, a nie odgórne stwierdzenie, w jakim stopniu opanowałeś język. Twoje postępy ocenisz przede wszystkim Ty sam, a także pozostali uczestnicy kursu i lektor.
  • To, co ma dla nas znaczenie, to Twoje zaangażowanie w zajęcia. Odchodzimy od stereotypowego wizerunku nauczyciela – jest on bardziej trenerem, który motywuje kursanta do osiągania sukcesów. Stawiamy na efektywną współpracę całej grupy pod okiem lektora.

  Zapisz się na kurs z języka angielskiego już dziś!

  Z jakich narzędzi korzystamy?

  Wykorzystujemy autorską platformę CRM, opartą o narzędzie Clickmeeting. Nasza platforma jest skrojona na potrzeby naszych kursantów i pozwala na zastosowanie wszystkich pomocy dydaktycznych, które wykorzystujemy podczas zajęć. Choć kurs maturalny online może wydawać się problematyczny, jesteśmy przekonani, że pozwala na osiągnięcie nierzadko lepszych wyników, niż podczas spotkań twarzą w twarz. Jesteś w swoim domu czy ulubionym miejscu, czujesz się komfortowo, nie musisz dojeżdżać, a wszystkie materiały i pomoce masz na swoim komputerze. Ponadto skorzystasz z naszej biblioteki nagrań w języku angielskim, którą stworzyliśmy na potrzeby naszego kursu.

  Matura z angielskiego bez strachu –2Can School

  Jeśli matura z angielskiego Cię przeraża, zapomnij o przygotowywaniu się do niej na kilka godzin przed egzaminem. Niezbędna jest systematyczna praca i liczne powtórki, a także analizowanie arkuszy maturalnych, na co w szkole może być za mało czasu. Dlatego wychodzimy do Ciebie z naszą ofertą i wsparciem. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat naszych usług, specjalnych ofert i promocji!

  Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

  Sprawdź

  Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

  Przejdź do kontaktu

  2can School

  Szkoła języków obcych online