Kursy językowe w 2Can School       

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży online

Angielski dla dziecka i nastolatka online z 2Can School

Wielu rodziców zastanawia się, czy angielski dla dzieci online może być efektywny. My w 2Can School jesteśmy już pewni, że to rozwiązanie, które umożliwia zdumiewające rezultaty – bez wychodzenia z domu i uciążliwych dojazdów, w domowych warunkach, w których dzieci i nastolatki czują się najbardziej komfortowo. Postaw na angielski skrojony na potrzeby Twojego dziecka – wybierz angielski dla dzieci i młodzieży z 2Can School!

Przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów dla dzieci i młodzieży, dostosowanych do potrzeb i możliwości dla danego wieku. Dzięki nim mogą postawić pierwsze kroki w angielskim lub rozwijać zdobyte już umiejętności. W przypadku dzieci w wieku szkolnym utrwalamy wiedzę z podstawy programowej, ale uzupełniamy ją o rozmaite zagadnienia, dzięki którym dzieci szybciej zaczynają mówić płynnie po angielsku.

2can Babies

To kurs angielskiego dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z tym językiem. Przeznaczony jest dla starszych przedszkolaków, które są już gotowe na naukę z wykorzystaniem komputera. Aktywizujemy dzieci poprzez ruch i gry, bez żmudnego rozwiązywania zadań – nasze zajęcia są stworzone tak, by były atrakcyjne i angażujące dla dzieci, a jednocześnie niosły za sobą mnóstwo cennej wiedzy.

Szczegóły

2can Kids

Twoje dzieci mają już angielski w szkole, a może chcą się go uczyć od podstaw? Proponujemy zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (klasy 1-3 szkoły podstawowej). Znajdą tu wszystko, co niezbędne, by zbudować fundamenty pod dalszą naukę języka – słówka, pierwsze struktury gramatyczne, istotne wyrażenia, szyk zdania.

Szczegóły

2can Teens

Proponujemy też zajęcia dla nastolatków – od 9 do 14 lat i od 14 do 18. Będziemy utrwalać zagadnienia, które nastolatek poznaje w szkole, a także dodawać nowe, które wzbogacą jego znajomość języka. W jednej z zakładek naszego serwisu możesz znaleźć test, dzięki któremu Twoje dziecko określi swój poziom zaawansowania i odpowiadającą mu grupę w naszej szkole.

Szczegóły

2can Kurs maturalny

To kurs przeznaczony dla uczniów ostatnich dwóch klas szkół średnich. Trwa dwa lata i jest stopniowym, ale kompleksowym przygotowaniem do egzaminu maturalnego na obu poziomach (podstawowym i rozszerzonym). Będziemy wspólnie rozwiązywać liczne arkusze maturalne, jednocześnie rozwijając umiejętności przyszłego maturzysty i oswajając go z wizją egzaminu.

Szczegóły

2Can Intense

(egzamin ósmoklasisty i maturalny)
Zostały ostatnie 2 miesiące do egzaminu ósmoklasisty lub matury? To doskonały moment na ostatnie, intensywne powtórki! Wykorzystujemy arkusze egzaminacyjne, które rozwiązujemy wspólnie i których ćwiczenia po kolei analizujemy. Ponadto proponujemy uczniom gry i aplikacje, które pozwolą im powtarzać materiał w dowolnym miejscu i czasie.

Szczegóły

Dowiedz się więcej o kursach w naszej szkole językowej!

Nasza metoda i narzędzia

By jednak zajęcia były efektywne, musieliśmy stworzyć metodę i dobrać narzędzia do nauki języka. To efekt intensywnej pracy naszych dydaktyków i metodyka, dzięki którym możemy zaproponować Twojemu dziecku najbardziej korzystne rozwiązania.

Wykorzystujemy autorską platformę do spotkań, opartą o funkcjonalności serwisu Clickmeeting, jednak skrojoną na miarę naszych potrzeb i oczekiwań. Dlatego podczas zajęć możemy wykorzystać rozmaite materiały i pomoce dydaktyczne, takie jak filmiki, piosenki, gry czy fiszki.

Wszystkie nasze zajęcia są prowadzone w całości po angielsku. Taki zabieg nazywa się immersją językową – jest jednak całkowicie naturalny, bo w ten sam sposób dzieci uczą się języka polskiego. Podczas lekcji komunikujemy się wyłącznie po angielsku, jednak w taki sposób, by wszyscy uczniowie mogli zrozumieć poszczególne słówka lub domyślić się ich znaczenia. Dzięki temu dzieci uczą się nie tylko z ćwiczeń, ale także z rozmów.

Stosujemy metodę TPR – Total Physical Response, co oznacza, że dzieci zapamiętują słówka i wyrażenia także przez ruch. Wydaje się, że forma online oznacza konieczność żmudnego rozwiązywania zadań i siedzenia nieustannie przy komputerze. Wcale tak nie jest! Proponujemy szeroki wybór ćwiczeń i gier, podczas których dzieci będą utrwalać zdobytą wiedzę przez ruch.

Monitorujemy postępy dzieci, ale nie wystawiamy takich ocen jak w szkole. Jako rodzic 2 razy do roku otrzymasz indywidualny raport dotyczący tego, jak radzi sobie Twoje dziecko. Znajdziesz w nim też informacje o obecnościach i wskazówki dla dziecka do nauki angielskiego.

Stawiamy na aktywność dzieci – utrwalamy słówka i umiejętności przez śpiewanie, powtarzanie, budowanie wypowiedzi.

Angielski dla dzieci i młodzieży – dlaczego warto?

W wieku dziecięcym i nastoletnim jesteśmy w stanie uczyć się znacznie wydajniej – z jednej strony wynika to z faktu, że umysł dziecka i nastolatka jest stale wystawiany na kolejne wyzwania w szkole, z drugiej jest wtedy więcej czasu na zdobywanie nowych umiejętności. Warto wykorzystać ten wyjątkowy czas w taki sposób, by móc czerpać korzyści przez długie lata. Fundamenty językowe postawione w wieku przedszkolnym i szkolnym będą procentować przez całe życie – przekładając się na przykład na możliwość podjęcia studiów za granicą czy na szansę znalezienia lepiej płatnej pracy. Nie czekaj – zapisz swoje dziecko na angielski online już teraz!

Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

Sprawdź

Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

Przejdź do kontaktu

2can School

Szkoła języków obcych online