Kursy językowe w 2Can School       

Zapisz swoje dziecko Przejdź do oferty Angielski online na kurs języka angielskiego! dla dzieci Przejdź do oferty SCROLL

Nauka angielskiego dla dzieci online

Nauka angielskiego jest skuteczniejsza, gdy zaczyna się ją wcześnie. Im szybciej dziecko pozna podstawy języka i osłucha się z nim, tym łatwiej będzie go przyswajać w przyszłości. Interesuje Cię angielski dla dziecka? Doskonale trafiłeś! Proponujemy kursy angielskiego dla dzieci w wygodnej wersji online. Wyposaż swoje dziecko lub dzieci w przydatne umiejętności bez wychodzenia z domu i marnowania czasu na dojazdy!

Czytaj dalej

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się z Tobą


  * oznaczono pola wymagane  Kurs angielskiego dla dzieci online
  – 2Can Kids

  Od 6 do 9 lat

  Od 6 do 9 lat

  Nasze zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat (zwykle 1-3 klasa szkoły podstawowej). To świetny moment na rozpoczęcie nauki angielskiego – dzieci w tym wieku błyskawicznie chłoną obce języki, co przekłada się na skuteczność nauki w przyszłości.

  Kurs XXI wieku

  Kurs XXI wieku

  Nasz kurs dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej jest szyty na miarę wyzwań XXI wieku i oczekiwań dzieci, które sygnalizowali rodzice zarówno bezpośrednio nam, jak i na różnych stronach internetowych. To prawdziwy przełom w nauczaniu angielskiego – dzieci w ramach kursu zyskują dostęp do szerokiej biblioteki materiałów audiowizualnych, a także do interaktywnych gier i aplikacji, dzięki którym mogą przez zabawę uczyć się języka.

  Nauka przez ruch

  Nauka przez ruch

  Co istotne, pomimo zastosowania formy online nie zapominamy o nauce przez ruch i zabawę, o czym wspominamy bardziej szczegółowo poniżej w kontekście naszych metod.

  Konwersacje

  Konwersacje

  Twoje dziecko pozna wiele angielskich słówek i wyrażeń przydatnych w konwersacji, a także pierwsze podstawy zagadnień gramatycznych, jednak bez koncentracji na żmudnym rozwiązywaniu poleceń. Dzieci w tym wieku przyswajają obcy język tak naturalnie, jak swój ojczysty. Tę sposobność wykorzystuje nasza metoda.

  Jeśli szukasz zajęć dla młodszego dziecka, sprawdź naszą ofertę 2Can Babies – w jej ramach proponujemy angielski on-line dla dzieci w wieku 5-6 lat, czyli najczęściej są to lekcje angielskiego dla dzieci uczących się w zerówce.

  Jak uczymy dzieci angielskiego w trybie online?

  Nasza metoda w nauczaniu angielskiego online to efekt długoletniej pracy dydaktycznej, a także analizy rozmaitych sposobów przekazywania wiedzy dzieciom. Wychodzimy z założenia, że na tym etapie rozwoju dzieci są w stanie aktywnie uczyć się angielskiego przez zabawę, ale także przez proste i przykuwające uwagę zadania.

  Na podstawie tych obserwacji stworzyliśmy 6 głównych zasad, dzięki którym nauka angielskiego online staje się prostsza i bardziej ekscytująca:

  • immersja językowa – czyli pełne zanurzenie w języku. W nauczaniu nie używamy polskiego – całe zajęcia są prowadzone po angielsku. Nie musisz się tym martwić – dzieci uczą się języków obcych w tym wieku w ten sam sposób, co języka ojczystego, czyli przez konwersację, rozumienie kontekstu i słuchanie. Tak Twoje dziecko nauczyło się polskiego i tak opanuje podstawy angielskiego.
  • nauka języka przez ruch – czyli na przykład przez wykonywanie prostych poleceń lub poprzez gry. Zajęcia online wcale nie muszą polegać na żmudnej nauce słówek przez internet!
  • ewaluacja – ale nie taka, jaką Twoje dziecko zna ze szkoły. Oceny, które wystawiamy, nie wyrażają tego, ile punktów zdobyło dziecko w teście, tylko to, jakie postępy zrobiło. Ponadto na ocenę składają się trzy czynniki: samoocena dziecka, ocena przez grupę i ocena od lektora. Wszystko to sprawia, że atmosfera na zajęciach jest przyjazna. Dwa razy do roku otrzymasz też dostęp do szczegółowego raportu na temat osiągnięć i postępów Twojego dziecka.
  • efekty edukacyjne – stawiamy na maksymalne zaangażowanie dziecka w proces uczenia. Lektor nie jest tu groźnym szefem, tylko moderatorem zajęć. Podnosimy poziom języka Twojego dziecka poprzez śpiewanie, gry, swobodne wypowiedzi. Dziecko jest u nas w centrum zainteresowania – i z doświadczenia naszych lektorów wynika, że to dobra ścieżka.
  • muzyka – każde zajęcia zaczynają się od Welcome Song i kończą się Bye Bye Song. Dużo śpiewamy na zajęciach, bo muzyka doskonale rozwija kompetencje językowe. Nasza szkoła tworzy też własne piosenki edukacyjne, które następnie lektorzy wplatają w zajęcia.

  Zapisz swoje dziecko na kurs z języka angielskiego w już dziś!

  Narzędzia do nauki

  Przede wszystkim dysponujemy swoim własnym narzędziem do komunikacji, czyli platformą CRM opartą na systemie Clickmeeting. Dostosowaliśmy ją do potrzeb naszej szkoły, czyli naszych reguł gry. Dlatego dzięki niej możemy swobodnie odtwarzać materiały audiowizualne czy korzystać z aplikacji mobilnych wraz z dziećmi. Nasza platforma znacznie skraca dystans między nami a naszymi kursantami. Co ważne, jeśli będziesz chciał powtórzyć materiał z dzieckiem lub zobaczyć nagranie z zajęć, które Twoje dziecko musiało pominąć, nie będziesz miał z tym żadnego problemu – rodzice dzieci mają dostęp do nagrań z lekcji, ale nikt poza nimi.

  Korzystamy z podręczników dostosowanych do grupy wiekowej i jej charakterystyki. Średnia cena zestawu książek to około 130 złotych za rok za zestaw podręcznik plus ćwiczeniówka. Proponowane przez nas książki dostępne są w wersji papierowej oraz jako e-booki.

  Angielski dla dzieci w domu – co można zyskać?

  Nauka angielskiego dla dzieci w domu może być równie efektywna, co lekcje w szkołach i placówkach językowych. Trudno się spodziewać, by dziecko błyskawicznie osiągnęło poziom komunikatywny, ale zaznajomienie go z podstawowym słownictwem i najważniejszymi wyrażeniami jest dla niego prezentem – pozwala na uzyskanie większej płynności językowej w przyszłości. Dla dziecka będzie to też wspaniała przygoda, ponieważ w tym wieku nauka polega przede wszystkim na budowie skojarzeń i na zabawie.

  Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości!

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat naszych usług, specjalnych ofert i promocji!

  Sprawdź inne nasze kursy dla dzieci

  Sprawdź

  Chcesz dowiedzieć się więcej o 2can School? Skontaktuj się!

  Przejdź do kontaktu

  2can School

  Szkoła języków obcych online